21. 8. 2022, 13:53 | Vir: STA

Nova odlična uvrstitev Anje Osterman! Sodniška odločitev ji je narisala nasmeh na obraz ...

Instagram/Anja Osterman

Čeprav je sprva kazalo, da bo Primorka na evropskem prvenstvu na 500-metrski razdalji ostala brez kolajne, pa je je končni rezultat pokazal, kako hitra je bila.

Slovenska kajakašica Anja Osterman je na evropskem prvenstvu v Münchnu na 500 metrov osvojila bronasto kolajno.

Čeprav jo je sprva fotofiniš potisnil na četrto mesto, je na koncu po odločitvi sodnikov obveljalo, da si je bron razdelila z Danko Emmo Jorgensen

Že v soboto je bila Primorka, ki je v odlični formi, srebrna na 200-metrski razdalji. Prav tako je bila srebrna na nedavnem svetovnem prvenstvu v kanadskem Halifaxu na 200 metrov.

V finalu bo na razdalji 5000 metrov nastopil tudi Slovenec Jošt Zakrajšek. Ta bi moral nastopiti že v soboto, a so prireditelji nekaj zadnjih sobotnih preizkušenj zaradi močnega naliva prestavili na nedeljo.

Novo na Metroplay: Kako se dobro ločiti? | N1 podkast s Suzano Lovec