Kriminalisti prosijo vse, ki bi karkoli vedeli, naj nemudoma pokličejo policijo!
Mariborske kriminaliste so v sredo obvestili o najdenih človeških posmrtnih ostankih med Spodnjimi Hočami in Rogozo. Po ogledu kraja so kriminalisti ugotovili, da gre za starejšega moškega, katerega identitete ni bilo mogoče ugotoviti. Pozivajo vse, ki bi kar koli vedeli o umrli osebi, da to sporočijo policiji, so danes sporočili s PU Maribor.
Po opravljeni sanitarni obdukciji znakov nasilja niso ugotovili. Policija trenutno še zbira obvestila in izvaja druge ukrepe v smeri ugotavljanja identitete ter vzroka smrti osebe.
Policisti prosijo vse, ki bi kar koli vedeli o umrli osebi oziroma bi jo prepoznali na podlagi predmetov in oblačil na fotografijah, da to sporočijo na 113 ali anonimni telefon 0801200, so še dodali s Policijske uprave (PU) Maribor.
