Velik dosežek: mariborski policisti razbili veliko kriminalno združbo

1. 2. 2024, 13:35 | Vir: STA
Velik dosežek: mariborski policisti razbili veliko kriminalno združbo (foto: Srdjan Živulovič/Bobo)
Srdjan Živulovič/Bobo

V zaključni akciji sodeluje približno 250 kriminalistov in policistov sektorja kriminalistične policije Policijske uprave Maribor.

Policija danes izvaja obsežne kriminalistično-preiskovalne aktivnosti na območju celotne Slovenije, ki so rezultat dlje časa trajajoče kriminalistične preiskave. V okviru preiskave so razbili mednarodno organizirano kriminalno združbo, osumljeno kaznivih dejanj neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami, so sporočili s PU Maribor.

policija policist
Žiga Živulovič jr./Bobo

V zaključni akciji sodeluje približno 250 kriminalistov in policistov sektorja kriminalistične policije Policijske uprave (PU) Maribor, uprave kriminalistične policije Generalne policijske uprave in ostalih enot drugih policijskih uprav. 

Trenutno potekajo hišne preiskave in druga procesna opravila v skladu z zakonom o kazenskem postopku na številnih lokacijah po vsej Sloveniji, so še sporočili s policije.

Kaj se dogaja? V Zagrebu na nebu opazili neobičajen pojav

Novo na Metroplay: Nika Kljun: "Šele potem vidiš, da smo si vsi enaki pod kožo"

Ko stopite v nebotičnik v New Yorku, lahko opazite nekaj nenavadnega