V slovenskem nakupovalnem središču se bo odprla nova trgovina (nadomestila bo priljubljeno Zaro)

23. 7. 2025, 11:15 | R.S.
V slovenskem nakupovalnem središču se bo odprla nova trgovina (nadomestila bo priljubljeno Zaro) (foto: Profimedia)
Profimedia

Kupci bodo navdušeni. 

Pred meseci je odjeknila novica, da bo priljubljena modna trgovina Zara v celjskem nakupovalnem središču Citycenter zaprla svoja vrata. "Način poslovanja vedno prilagajamo potrebam trga in sprejeli smo odločitev, da bomo resurse preusmerili tja, kjer lahko ustvarijo boljše rezultate," so za Siol takrat razložili v Inditexu. Inditex v Sloveniji ostaja prisoten z drugimi modnimi znamkami, kot so Stradivarius, Bershka, Massimo Dutti in Pull&Bear. 

Namesto Zare prihaja ...

1. aprila se je Zara zaprla. Najbližje trgovine Zara za Celjane so zdaj v Mariboru (Europark) in Ljubljani (BTC). Na njenem mestu se bo v Citycentru kmalu odprla trgovina HalfPrice, ki prinaša ponudbo priznanih blagovnih znamk po dostopnejših cenah. Trgovina bo večja od Zare, saj se bo razprostirala kar v dveh etažah. Uradni datum odprtja nove trgovine še ni znan. 

V slovenskem nakupovalnem središču se bo odprla nova trgovina (nadomestila bo priljubljeno Zaro)
Uredništvo

HalfPrice je diskontna modna trgovina znotraj skupine CCC, ki v primerjavi z običajnimi trgovinami ponuja oblikovalske in priljubljene blagovne znamke po znižanih cenah. HalfPrice je debitiral v Sloveniji v prvi polovici leta 2022 – prva trgovina je bila odprta v Supernovi Rudnik v Ljubljani, kmalu zatem pa tudi v Cityparku. 

Prenavljala je hišo, v kleti pa naletela na nekaj srhljivega

V kratkem času je HalfPrice postal eden najhitreje rastočih trgovskih konceptov v Evropi in danes deluje že na številnih trgih srednje in vzhodne Evrope, kot so Poljska, Slovenija, Češka, Slovaška, Hrvaška, Avstrija in Madžarska. Vstop v Slovenijo je del širše strategije širitve na evropski trg.

V slovenskem nakupovalnem središču se bo odprla nova trgovina (nadomestila bo priljubljeno Zaro)
Uredništvo
Kaj je šlo narobe? McDonald's v centru Ljubljane zaprl svoja vrata