Klicala je na pomoč.
Na avstrijskem Tirolskem je 73-letnica v sredo približno uro in pol preživela v hladilnici ene od gostiln, potem ko ji kljub varnostnemu sistemu ni uspeli odpreti vrat. Zaradi podhladitve so jo prepeljali v bolnišnico v Innsbrucku.
Vrata bi se po navedbah policije lahko normalno odprla, vendar je žensko zagrabila panika, zaradi česar ji ni uspelo priti ven. Po uri in pol je nekdo vendarle slišal njeno trkanje in klice na pomoč ter ji vrata odprl z zunanje strani. 73-letnica sicer ni zaposlena v gostišču in je bila tam le na obisku pri znanki.
Novo na Metroplay: Spoznajta Ajdo in Vida – par, ki prosti čas najraje preživlja v naravi. Tokrat sta se podala na rolanje, kjer sta med smehom in zavoji naredila postanek za Luštno malico. Svež, sočen in preprost užitek za dva.