J. B. | 15. 9. 2022, 17:11

Kdo je zabil najlepšega? Pomagajte izbrati najlepšo mojstrovino kroga

Sportklub/posnetek zaslona

V slovenski nogometni ligi je vnovič padlo nekaj naravnost imenitnih zadetkov.

Nogometaši v Prvi ligi Telemach so pretekli konec tedna odigrali tekme 9. kroga, v priljubljeni televizijski oddaji Pod prečko pa so vnovič izbrali štiri gole, ki so najbolj navdušili navdušence v Sloveniji. Tudi tokrat smo videli kar nekaj zares imenitnih zadetkov.

Na dramatični tekmi med Celjem in Olimpijo so jih gledalci videli kar sedem, dva sta se znašla v ožjem izboru za tokratni gol kroga.

Eden od štirih Sportklubovih kandidatov za akterja gola kroga je postal Mario Kvesić, ki je v prvem polčasu tekme v Celju z imenitnim strelom od daleč zatresel mrežo domačega kluba. Čeprav je Olimpija prvi polčas dobila z 2:0, je v drugem nato prejela kar štiri gole in izgubila s 3:4. Tudi po zaslugi vročega Charlesa Ikwuemesija, čigar gol se je prav tako uvrstil v ožji izbor.

View this post on Instagram

A post shared by Sportklub I Zakladnica športa (@sportklub.si)

Kandidata za gol kroga sta tudi zadetek napadalca Gorice Etiena Velikonje na tekmi s Taborom in strel v polno, pod katerega se je podpisal član Mure Kobie Morris.

Za najlepši gol 9. kroga Prve lige Telemach lahko glasujete na Sportklubovi spletni strani.

Novo na Metroplay: Matej Zemljič o zakulisju snemanja, dojemanju igralstva in stvareh, ki mu pomenijo največ