J. B. | 15. 9. 2022, 17:11

Kdo je zabil najlepšega? Pomagajte izbrati najlepšo mojstrovino kroga

Sportklub/posnetek zaslona

V slovenski nogometni ligi je vnovič padlo nekaj naravnost imenitnih zadetkov.

Nogometaši v Prvi ligi Telemach so pretekli konec tedna odigrali tekme 9. kroga, v priljubljeni televizijski oddaji Pod prečko pa so vnovič izbrali štiri gole, ki so najbolj navdušili navdušence v Sloveniji. Tudi tokrat smo videli kar nekaj zares imenitnih zadetkov.

Na dramatični tekmi med Celjem in Olimpijo so jih gledalci videli kar sedem, dva sta se znašla v ožjem izboru za tokratni gol kroga.

Eden od štirih Sportklubovih kandidatov za akterja gola kroga je postal Mario Kvesić, ki je v prvem polčasu tekme v Celju z imenitnim strelom od daleč zatresel mrežo domačega kluba. Čeprav je Olimpija prvi polčas dobila z 2:0, je v drugem nato prejela kar štiri gole in izgubila s 3:4. Tudi po zaslugi vročega Charlesa Ikwuemesija, čigar gol se je prav tako uvrstil v ožji izbor.

View this post on Instagram

A post shared by Sportklub I Zakladnica športa (@sportklub.si)

Kandidata za gol kroga sta tudi zadetek napadalca Gorice Etiena Velikonje na tekmi s Taborom in strel v polno, pod katerega se je podpisal član Mure Kobie Morris.

Za najlepši gol 9. kroga Prve lige Telemach lahko glasujete na Sportklubovi spletni strani.

Spremljajte Metropolitan na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.