Vsak kotiček je premišljeno opremljen, ne razočara pa niti njihova ponudba.
V Novi Gorici se je pred kratkim odprl nov bar The Garden (ime pomeni vrt, op. a.), ki ga morate obiskati, če vam je poleg izbrane ponudbe in dobre postrežbe pomembno tudi, kako bodo videti vaše objave na družbenih omrežjih.
Podobno kot ljubljanski Wonderland na Bavarskem dvoru, ki je sicer lokal in restavracija, ta moderni koktajl bar stavi na bogato cvetlično dekoracijo, svetlobne napise, veliko zelenja, udobne sedeže, fotogenične plakate z ilustracijami koktajlov in še kaj.
Vsak kotiček je premišljeno opremljen, ne razočara pa niti njihova ponudba, saj ponujajo koktajle za vsak okus: od mojstrsko pripravljenih espresso martinijev do osvežilnih ledenih kav ter trenutno najbolj prepoznavnih oziroma priljubljenih koktajlov, kot je Pornstar Martini.
@sunnysidetraveller The Garden in Nova Gorica is Slovenia’s new magical cafe, full of cozy vibes, floral beauty, and the perfect aesthetic for your next Insta moment! ✨☕🌿📸 #thegardencafe #thegardenlounge #cafeaesthetic #slovenia #novagorica #instagramable #ambience #cafe #fyp ♬ original sound - lyrical999
Lokal je torej primeren tako za dnevno posedanje kot za živahen večer s prijateljicami. Najdete ga na Bazoviški ulici 1, med tednom obratuje od osme do desete ure, med vikendom pa od osme ure zjutraj do druge ure ponoči.