Na hrvaškem otoku umrl 2-letni otrok

9. 8. 2022, 17:29 | R.S.
Fotografija je simbolična. (foto: Profimedia)
Fotografija je simbolična.
Profimedia

Reševalci nujne medicinske pomoči so otroka oživljali in ga z reševalnim vozilom odpeljali v Splošno bolnišnico Zadar, kjer pa je umrl. 

Hrvaški mediji poročajo, da je sinoči v bazenu utonil otrok, ki naj bi po poročanju zadarski.hr čez nekaj dni dopolnil tri leta. Nesreča se je zgodila na otoku Vir. Več informacij bo znanih v sredo. 

Zadarska policija je dogodek potrdila, otrok pa naj bi utonil nekaj pred 21. uro. Policisti okoliščine še preiskujejo. "Preiskava je v teku, vse druge informacije v zvezi z dogodkom bo zjutraj sporočila tiskovna predstavnica policije," so sporočili iz zadarske policijske uprave. 

Nezavesten na dnu bazena

Otrok naj bi v nekem trenutku brez staršev zapustil stanovanje vikenda na otoku Vir, kjer so bili nastanjeni. Na dnu bazena ga je v nezavestnem stanju opazila lastnica hiše in ga potegnila iz vode.

Podelitvi oskarjev se obeta zgodovinska sprememba
Slika je simbolična.
Slika je simbolična.
Profimedia

Reševalci nujne medicinske pomoči so otroka oživljali in ga z reševalnim vozilom odpeljali v Splošno bolnišnico Zadar, kjer pa je umrl. 

Hrvatica je pred vrtcem pretepala svoja otroka