19. 11. 2023, 07:47 | Vir: STA

Kljub Dončićevemu trudu je moral Dallas priznati poraz

Dallas Mavericks so izgubili proti ekipi Milwaukee Bucks.

Ekipa Milwaukee Bucks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma s 132:125 premagala Dallas Mavericks, za katere je slovenski zvezdnik Luka Dončić v 35 minutah dosegel prav toliko točk ter po devet skokov in podaj. Grk Giannis Antetokounmpo je za domače, ki so do zmage prišli v zadnji četrtini, prispeval 40 točk, Damian Lillard jih je dodal 27.

Kyrie Irving je bil z 39 točkami prvi strelec poražene gostujoče ekipe, ki je s 109:99 vodila devet minut in štiri sekunde pred koncem tekme.

Sledil je delni izid 13:4 za domače, od tega je sedem točk dosegel Antetokounmpo in poskrbel, da se se dobrih pet minut pred zaključkom Bucks vrnili v igro za zmag.

Grški zvezdnik je tudi v zaključku skrbel za popoln preobrat, bil je prvi strelec tekme, obenem je ujel 14 žog in imel sedem asistenc.