J. Z. | 21. 8. 2022, 07:31

Uredništvo/fotomontaža

Čeprav mladi košarkar ni bil najboljši strelec prijateljske tekme, pa je bil tudi tokrat največja zvezda. Tudi ob parketu je poskrbel za veliko navdušenja.

Košarkarski zvezdnik Luka Dončić v prvem polčasu prijateljske tekme proti Hrvaški ni pokazal prav veliko. Večino časa je razigraval soigralce in poskrbel za več podaj kot metov na koš.

Slovenija je Hrvaško premagala z 94:88, 23-letni košarkar pa je k zmagi prispeval 10 točk in zabeležil prav toliko asistenc.

Uredništvo

Dvorana v Celju, ki je bila tudi tokrat zelo hitro razpordana, je v minutah, ko so Slovenci vodili, dihala s košarkarji. V trenutkih, ko ni šlo najbolje, pa je bilo tudi vzdušje nekoliko bolj klavrno.

Uredništvo

Dončić poskrbel za pravi šov

V zadnji četrtini pa je Luka obul natikače takrat so gledalci vedeli, da ne bo več zaigral. Takrat se je šele začela njegova "prava igra".

Skupaj z Goranom Dragićem sta na klopi poskrbela za humorne vložke in zabavala gledalce na tribunah.