7. 7. 2022, 21:36 | Vir: STA

Navijači Green Dragons prekinili tekmo z močnimi eksplozijami

Twitter/Rok Plestenjak/Posnetek zaslona

Nogometaši Olimpije so proti ekipi Differdange remizirali na prvi tekmi 1. kroga kvalifikacij za konferenčno ligo.

Nogometaši Olimpije so pod vodstvom novega trenerja, Španca Alberta Riere, iztržili zgolj remi proti predstavniku Luksemburga.

Povratna tekma bo naslednji teden, v primeru skupnega uspeha pa zeleno-bele v drugem krogu čaka romunska zasedba Sepsi OSK.

Ljubljančani so katastrofalno odprli tekmo, a so imeli nato v nadaljevanju prvega polčasa pobudo, vendar si izrazitejše priložnosti niso pripravili.

Po pol ure igre so domači navijači Green Dragonsi poskrbeli za nekajminutno prekinitev tekme. Da so nezadovoljni s trenutnim vodstvom kluba, so pokazali tudi s sporočilo, ki so ga izobesili na tribuni.

Najprej so sprožili več glasnih detonacij, nato pa z baklami zadimili stadion.

Nadaljevanje ni spremenilo klavrne podobe domačih. Za nekaj vedrine med domačimi privrženci - na tribunah se je zbrala le peščica gledalcev - je v 62. minuti poskrbel Goran Milović, ki je z glavo izenačil na 1:1, drugih pravih priložnosti pa si domači niso priigrali.

Novo na Metroplay: Nik Škrlec iskreno o tem, zakaj mu je ušel Guinnessov rekord